Programator PHP

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Netex Romania active.

Vezi toate job-urile Programator PHP active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internet - eCommerce active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Netex Romania
Domeniu:
  • Inginerie
  • Internet - eCommerce
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Sibiu
  • Timisoara
  • Actualizat la: 09.10.2016
    Remote work: On-site

    Competente:

    Absolvent al universității tehnice;
    Cunoștințe PHP, HTML, CSS și MySQL
    Cunoștințe bune de engleză;
    O atitudine deschisă față de noile tehnologii
    Cunoașterea programării orientate pe obiecte , și/sau OOP, MVC
    Concentrarea pe procese și calitatea produsului;

    Apreciem dacă:

    Dacă aveți experiență anterioară cu cadrele web(web frameworks)
    Cunoștințe Javascript, Jquery, dezvoltare Frontend

    Ce oferim:

    Posibilitatea de a lucra intr-o companie lider de piață în e-commerce , cea mai bună din branșă din Europa;
    Ocazia de a învăța lucruri noi, de a fi în pas cu ultimele tehnologii;
    Programe specifice de training tehnic;
    Un mediu de lucru provocator;
    Program flexibil;
    Reduceri pentru facilități sportive;
    Team building-uri;
    Veți face parte dintr-o echipă tânără de programatori talentați.

    Responsabilitati:

    Veți putea învăța tehnologii noi și veți fi implicați în diverse proiecte și tehnici interesante;
    Veți participa la îmbunătățirea arhitecturală a Aplicațiilor Existente (Existing Application);
    Veți fi parte a procesului de dezvoltare

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Cluj Napoca, Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara, BUCURESTI,