Team Leader Renault Academy si Metode Retea

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Renault Group Romania active.

Vezi toate job-urile Team Leader Renault Academy si Metode Retea active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management - Consultanta active pe Hipo.ro

Angajator: Renault Group Romania
Domeniu:
  • Management - Consultanta
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.11.2016
    Remote work: On-site

    Descriere post

    Coordoneaza, anima si garanteaza realizarea obiectivelor echipei:

    -Livrarea modulelor de formare Renault Academy catre utilizatorii finali respectand calitatea, costul si termenele impuse;

    -Gestionarea aplicatiilor de formare Renault Academy si urmarirea performantelor tari in realizarea formarilor personalului din retelele comerciale;

    -Gestionarea aplicatiilor centrale pentru respectarea metodelor de lucru in retelele comerciale Renault;

    -Stabilirea indicatorilor de performanta in stricta concordanta cu obiectivele Grupului Renault.

    Profil candidat

    -Studii superioare;

    -Cunostinte avansate de limba franceza si de limba engleza;

    -Competente si motivatie pentru documentatia tehnica post-vanzare in domeniul auto;

    -Experienta in management precum si in domeniul documentatiei si administrarii de aplicatii reprezinta un avantaj;

    -Abilitati excelente de organizare, coordonare si lucru in echipa.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Buftea, Otopeni,

    Vezi job-uri similare (57)