GESTIONAR SECURIZARE APROVIZIONARE PENURII

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Renault Group Romania active.

Vezi toate job-urile GESTIONAR SECURIZARE APROVIZIONARE PENURII active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Renault Group Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.11.2016
    Remote work: On-site

    Descriere post

    • Securizeaza si aprovizioneaza uzinele de caroserie montaj/mecanice si centrele logistice din perimetru in cazul incapacitatii furnizorilor de a livra piese pe termen scurt si mediu, cu scopul de a evita rupturile de fabricatie, incidentele de productie sau de a minimiza efectele in productie in caz de situatii inevitabile.
    • Anima si ofera suport furnizorilor aflati in penurie
    • Consolideaza nevoile de piese ale uzinelor cliente
    • Arbitreaza si face repartitiile de piese pentru uzinele cliente
    • Perimetrul de desfasurare a activitatii este international.

    Profil candidat

    • Studii superioare
    • Cunostinte avansate de limba franceza si de limba engleza
    • Bune cunostinte MS Office (MS Office Excel avansat)
    • Tenacitate, rigoare, atentie la detalii si capacitate de decizie
    • Capacitate de sinteza si de diagnostic
    • Abilitati de comunicare , negociere si orientare catre client
    • Spontaneitate si reactivitate in conditii neasteptate de risc si stres

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Popesti Leordeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ploiesti, Targoviste,

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (35)