Asistent administrativ Marketing

Vezi toate job-urile Asistent administrativ Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Altele
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 07.10.2016
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Ești o persoană riguroasă, organizată with "good English skills'' et un ''peu de Français''?
    Atunci trimite-ne CV-ul iar noi te vom contacta.

    Candidatul ideal:
    - Nivel avansat de limba engleză si minim începător pentru limba franceză;
    - Cunoștințe Pachet Microsoft Office;
    - Atenție la detalii;
    - Flexibilitate;
    - Spirit de echipă;

    Responsabilitati

    Iți propunem un job administrativ unde vei fi responsabil cu introducerea dosarelor de achiziții/vânzări în baze de date specifice.
    -Vei actualiza situațiile vânzărilor;
    -Vei importa date;
    -Vei verifica corectitudinea informațiilor;

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Training pentru formare pe post;
    - Salariu motivant;
    - Mediu de lucru international;
    - Program flexibil;

    Iasi,

    Iasi,

    Iasi,

    Vezi job-uri similare (11)