REPREZENTANT MEDICAL PRIN TELEFON

Angajator: Totem
Domeniu:
  • Chimie - Petrochimie
  • Farmacie - Medicina
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.12.2016

    Totem a fost înfiinţată în anul 2003 de o echipă de profesionişti care au adus în piaţa locală un concept unic, integrând servicii de cercetare de piaţă, marketing şi comunicare. Echipa managerială actuală a extins aria de expertiză a companiei, adăugând servicii de multichannel marketing, consultanţă în afaceri și programe de pacienți. Misiunea noastră este să fim prima alegere a industrei farmaceutice ca partener de încredere, care furnizează soluţii de afaceri complete, inovative şi sustenabile, la standarde înalte de calitate.

    Valorile noastre
    • Suntem devotaţi clienţilor noştri şi succesului acestora
    • Respectăm cele mai înalte standarde de integritate în toate acţiunile noastre
    • Ne dorim să fim un partener de încredere, nu doar un furnizor de servicii
    • Credem în abordări inovative, nu în soluţii standard
    • Ţintim întotdeauna excelenţa, în tot ceea ce facem.

    Cerinte

    • Dacă ai studii superioare absolvite, de preferință din domeniul medical sau conex: farmacie, chimie, biologie, ești o persoană cu excelente abilități de comunicare și negociere, persuasivă și orientată către atingerea de obiective, îți place să lucrezi în echipă și îți dorești o carieră în domeniul farma, atunci poți să începi cu noi.

    Responsabilitati

    • Promovarea, prin discuții telefonice, de produse farmaceutice ale unor companii farma de top către medici de familie și medici specialiști;
    • Fidelizarea medicilor prin crearea unei relații de parteneriat între aceștia și reprezentantul medical;
    • Promovarea brandului companiilor cliente către medicii parteneri;

    Îți oferim posibilitatea de a lucra într-o echipă de peste 60 de oameni, tânără și nonconformistă, cu posibilități de training și dezvoltare atât profesională, cât și personală. Alături de acestea, îți oferim un pachet salarial atractiv cu bonusuri ce îți vor recompensa performanța.