Expeditor Internațional cu limba maghiara si engleza

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Premian active.

Vezi toate job-urile Expeditor Internațional cu limba maghiara si engleza active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: Premian
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 01.10.2016

    Premian delivers HR, Team building, Training and enterprise consulting services.

    Cerinte

    * cunoștințe avansate de limba maghiară
    * cunoștințe de limba engleză
    * experiență în comunicare și negociere relații comerciale
    * cunoștințe operare PC
    * studii superioare
    * capacitate foarte bună de comunicare, negociere
    * interes pentru soluționarea problemelor și atenție la detalii
    * fire energică și rezistență la stres

    Responsabilitati

    * Menținerea și dezvoltarea portofoliului de clienți;
    * Asigurarea celor mai bune oferte de transport, în cel mai scurt timp pentru clienții
    aflați în portofoliu;
    * Identifică soluțiile de transport potrivite;
    * Negociază, întocmește, trimite oferte și cereri de ofertă;
    * Planifică și organizează activitățile legate de intermedierea transportului;
    * Caută soluțiile optime de desfășurare a transportului și comunică opțiunile către
    client în cel mai scurt timp;

    Beneficii:

    * Pachet salarial motivant
    * Bonusuri și comisioane în funcție de realizări
    * Contract pe perioadă nedeterminată, cu o perioada de probă de 3 luni
    * Tichete de masă
    * Abonament medical la Arcadia
    * Mediu de lucrul plăcut
    * Echipă tânără și dinamică

    Aplica fara CV
    Iasi, Pascani,

    Iasi,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (4)