Operator Sondaje de Opinie Baia Mare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ISRA CENTER MARKETING RESEARCH active.

Vezi toate job-urile Operator Sondaje de Opinie Baia Mare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: ISRA CENTER MARKETING RESEARCH
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip job: freelancer-colaborator
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Baia Mare
  • Actualizat la: 11.09.2016

    ISRA Center este in prezent una dintre companiile de top pe piata de cercetare de piata in Romania prin expertiza in research, portofoliul important de clienti in FMCGS si excelenta in cercetarea de piata in industria farmaceutica.

    Cerinte

    - Absolvent(a) studii medii (liceu) sau superioare;

    - Persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;

    - Foarte buna capacitate organizatorica;

    - Responsabilitate;

    - Respectarea termenelor de executie.

    - Disponibilitate zilnica de lucru - minim 5 ore;

    - Abilitati de comunicare si relationare dezvoltate;

    - Aptitudine de invatare rapida;

    - Amabilitate chiar si intr-o situatie mai dificila;

    - Acordare si transmitere de informatii;

    - Integrare rapida in colectiv;

    - Respectarea instructiunilor verbale/scrise;

    - Capacitatea de a lucra in conditii de stres;

    - Receptivitate;

    - Promptitudine si eficienta.

    Responsabilitati

    - Implicare activa in realizarea studiilor de piata (produse de larg consum si diferite servicii), prin aplicarea chestionarelor in conditii de calitate si eficienta;

    - Respectarea normelor stabilite de catre coordonatorul de departament privind desfasurarea fiecarui proiect in parte;

    - Semnalarea coordonatorului de departament a oricarei nereguli sesizate in derularea unui proiect;

    - Respectarea programul de lucru.

    Alte informatii

    Oferta (bonusuri, beneficii)

    - program de lucru flexibil şi obţinerea unui venit suplimentar;

    - experienta interesanta de lucru cu oamenii;

    - trainer personal care sa va ofere suport, sprijin si indrumare in realizarea proiectelor.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Strainatate, Timisoara,

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (179)