Operator Servicii Clienti - Telecomunicatii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Professional active.

Vezi toate job-urile Operator Servicii Clienti - Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.10.2016

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    Cerintele postului:

    - Studii medii;
    - Experienta pe o pozitie similara – constituie un avantaj;
    - Cunostintele de lb. engleza (nivel mediu);
    - Foarte bune abilitati de comunicare;
    - Capacitate de organizare si planificare a activitatii;
    - Abilitati de identificare si solutionare a problemelor.
    - Orientare catre client;
    - Orientare catre rezultate;
    - Operare PC.

    Responsabilitati

    Responsabilitati specifice:

    - Asigura comunicarea cu clientii prin toate mijloacele de comunicare disponibile (apeluri intrare, apeluri iesire, corespondenta scrisa - e-mail), conform procedurilor in vigoare, tratand cu profesionalism toate cererile, identificand nevoile clientilor;
    - Promoveaza si vinde produsele companiei, propune produse si servicii aditionale si/sau alternative care sa raspunda nevoilor clientilor in scopul indeplinirii targeturilor stabilite, ducand astfel la cresterea veniturilor companiei;
    - Furnizeaza informatii generale (tarife, servicii, acoperire, pachete, retea de distributie, etc.) sau personalizate (valoarea facturii, data emiterii facturii, ultima zi de plata, PUK, etc.), pentru rezolvarea solicitarii clientului;
    - Inregistreaza solicitarile si reclamatii clientilor si le proceseaza in conformitate cu instructiunile de lucru specifice;
    - Furnizeaza solicitantilor date corecte si complete prin utilizarea corespunzatoare a sistemului informational.

    Alte informatii

    Beneficii oferite:

    - Posibilitati reale de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii multinationale;
    - Bonusuri in functie de performanta

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (65)