Junior Broker Asigurari (Brasov)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Junior Broker Asigurari (Brasov) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 07.10.2016

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    APT Human Resources deschide o poziție de junior Broker asigurări pentru unul dintre clienții săi.

    Cetințe:
    - Studii liceale finalizate;
    - abilități logico-matematice (lucrul cu numerele, calcule);
    - Experiența în activități de voluntariat, internshipuri sau experiența anterioară de muncă prezintă un avantaj.

    Responsabilitati

    Rolul brokerului va consta în a lucra cu documente spefice și a încheia asigurări.

    Alte informatii

    Ce oferim:
    -Salariu fix;
    -Formare în domeniul asigurărilor obținută prin intermediul companiei;
    -Bonus de productivitate - Comision individual pentru fiecare asigurare încheiată.

    Avantaje:
    -Vei avea oportunitatea de a cunoaște cum se derulează procesul de asigurari Business to Business și de a lucra alături de o echipă de tineri profesioniști;
    -Posibilitatea de avansare în cadrul companiei.

    Beneficii:
    - Traininguri de formare;
    - Program de lucru flexibil.

    Deva,

    Lipova,

    Lugoj,

    Vezi job-uri similare (103)