Supraveghetor sala de Jocuri

Angajator: Max Bet Romania
Domeniu:
  • Altele
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 03.12.2016

    Max Bet Romania lider pe piata locala de gambling & entertainment cu 75 de locatii, in Bucuresti si in 11 orase importante din Romania: Suceava, Bacau, Buzau, Galati, Constanta, Ploiesti, Brasov, Tg. Mures, Pitesti, Rm. Valcea, Craiova, este parte a Max Bet Entertainment Group Plc.

    Cerinte

    Te asteptam sa te alaturi echipei noastre daca accepti provocarea de a promova impecabil serviciile companiei noastre, de a oferi servicii excelente tuturor clientilor nostri, de a te implica activ in obtinerea performantei alaturi de cei mai buni profesionisti din domeniul gambling-ului.

    Studii medii, obligatoriu bacalaureat

    Responsabilitati

    Oferim tuturor angajaților programe permanente de formare profesională și acces la cele mai moderne sisteme de management și customer service.
    Răsplătim performanța cu bonusuri motivante și multe alte beneficii.
    Ne mândrim cu realizările angajaților noștri si le oferim oportunități reale de promovare în cadrul companiei.