Tehnician reparatii smartphone/tablete

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CONCORD SERVICE CENTER active.

Vezi toate job-urile Tehnician reparatii smartphone/tablete active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Angajator: CONCORD SERVICE CENTER
Domeniu:
  • IT Hardware
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 19.08.2016

    Concord Service Center este una dintre companiile de top in Europa in domeniul IT, care are ca baza de activitate parteneriate cu firme din tari de pe intreg mapamondul.
    Mediul de lucru este unul dinamic, intr-o companie in plina dezvoltare.

    Cerinte

    Descrierea jobului:

    Vrei sa inveti sa repari telefoane, tablete si laptopuri intr-un mediu profesionist?
    Vrei sa devii unul din cei mai buni tehnicieni in reparatii de produse IT?
    Vrei sa faci parte dintr-o echipa competitiva?
    Atunci te asteptam sa te alaturi echipei Concord Service Center!
    Noi te ajutam, te instruim si te sustinem sa reusesti in cariera.

    Responsabilitati

    Ce cautam:
    - absolventi studii medii/ superioare;
    - persoane orientate spre detalii cu atitudine proactiva, dornici de a invata.

    Ce trebuie sa faci:
    - sa depui CV-ul;
    - sa te implici in activitatea de lucru.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Salariu;
    -Tichete de masa;
    - Transport;
    - Calificare la locul de munca.

    Iasi,

    Iasi,

    Iasi,

    Vezi job-uri similare (8)