Operator Telefonic (Interviu)

Vezi toate job-urile FOX EXPERT - SOLUTII RESURSE UMANE active.

Vezi toate job-urile Operator Telefonic (Interviu) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: FOX EXPERT - SOLUTII RESURSE UMANE
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.11.2016

    FOXexpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala.
    Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
    Solutiile noastre.Rezultatele voastre!
    Mai multe despre noi: www.solutiiresurseumane.ro

    Cerinte

    - foarte bune abilitati de comunicare, atat scrisa cat si verbala
    - persoana placuta, sociabila, adaptabila
    - min. studii medii
    - cu sau fara experienta in posturi similare
    - cunostinte PC medii

    Responsabilitati

    - initiere apeluri telefonice, contactarea pontetialilor respondenti si realizarea telefonica a interviurilor
    - introducerea datelor in calculator

    Alte informatii

    Programul de lucru: 9-17.30 cu 30 min pauza de pranz, Lu-Vi
    Locul de munca: Bucuresti, sector 1, la 5 minute de statia de metrou Aurel Vlaicu
    Pachetul Salarial: salariu fix motivant + tichete masa
    Contractul de munca; nedeterminat

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (49)