Sef de echipa

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile VON Consulting SRL active.

Vezi toate job-urile Sef de echipa active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: VON Consulting SRL
Domeniu:
  • Altele
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Arad
  • Actualizat la: 12.08.2016

    VON Consulting is an HR Consultancy company, providing solutions and services in the following areas: recruitment and executive search, personnel leasing, payroll, administration and training.

    Cerinte

    - Cunostine mecanice, electrice si/sau pneumatice;
    - Experienta 2-3 ani in conducerea unei echipe de ansamblare;
    - Familiarizat cu citirea desenelor tehnice;
    - Cunostine de baza limba engleza si/sau germana;
    - Disponibilitate pentru deplasare in strainatate;
    - Atitudine flexibila si spirit de lucru in echipa.

    Responsabilitati

    Sarcinile si responsabilitatile unui sef de echipa/preparator/planificator se concentreaza in principal pe conducerea unei echipe de tehnicieni mecanici si ansamblarea mecanica, electrica si pneumatica a echipamentelor si dispozitivelor pentru liniile de asamblat caroserie din industria auto.

    Alte informatii

    Compania oferă:
    - Pachet salarial atractiv, bonuri de masa;
    - Un mediu internațional de lucru flexibil;
    - Un mediu de lucru propice dezvoltarii personale si profesionale;
    - Majoritatea timpului activitatea se va desfasura in sediul companiei, dar vor exista oportunitati de deplasare in strainatate (cazare si diurna asigurate).

    Aplica fara CV
    Arad,

    Aplica fara CV
    Arad,