Picker Depozit - Top Line Europa

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TOP LINE EUROPA active.

Vezi toate job-urile Picker Depozit - Top Line Europa active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Import-Export active pe Hipo.ro

Angajator: TOP LINE EUROPA
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Import-Export
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 02.09.2016

    Top Line Europa is the biggest importer and distributor for professional products, equipment, furniture and accessories for Luxury Hair and Beauty Salons.

    Cerinte

    Candidatul ideal:
    - constituie avantaj cunoasterea programului de gestiune SAP;
    - sa incarce si sa descarce produsele cosmetice;
    - sa respecte programul de lucru stabilit
    - sa urmareasca indeplinirea normei zilnice, conform contractului de munca;
    - primirea, pastrarea, incarcarea bunurilor sa se realizeze numai cu acordul sau avizul al sefilor ierarhici;

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    - pregateste comenzi;
    - receptioneaza marfa primita;
    - efectueaza asezarea marfurilor in depozit pe sortimente, loturi, termene de valabilitate, conform indicatiilor primite de la gestionari si/sau sefii de tura;
    - incarca, descarca si manipuleaza marfurile din depozit;
    - ajuta la descarcarea marfurilor primite de la furnizori si incarcarea masinilor de distributie.

    Alte informatii

    Oferim:
    - pachet salarial corect;

    Ilfov,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (111)