Analist Contabil cu limba Franceza

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile I.FUTURE active.

Vezi toate job-urile Analist Contabil cu limba Franceza active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: I.FUTURE
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.06.2017

    IFUTURE Romania is a recruitment company part of a multinational organisation Thakral Group from Singapore. We want to be the Solution Partner, positioning as the intermediate between the potential of the labor market and the specialized staff need from our portofolio clients.

    The values which drives our activity are: Passion, Responsibility, Flexibility, Creativity.

    Our goal is to provide high quality recruitment and consultancy services to interested candidates of the romanian labor market, by making them take the right step forward and match goals with individual plans.

    Cerinte

    Minim 2-3 ani experienta relevanta in contabilitate/analiza financiara
    Cunoaşterea unui ERP de contabilitate (preferabil People Soft de la Oracle)
    Studii superioare de contabilitate / finanţe sau economie (ASE)
    Limba franceza – avansat, engleza mediu
    Excelente abilitati de comunicare (in echipa/ fata de client/ fata de management)
    Persoana analitica, autonoma, orientata spre rezultate si inovare
    Expunere la mediu si cultura organizationala internationala

    Responsabilitati

    Participa la initiative transversale
    Scrie si actualizeaza constant procedurile de lucru
    Inchide suspansurile deschise pe conturile de regularizare
    Inregistreaza operatiunile legate de stocurile de la sfarsitul lunii
    Gestionarea şi urmărirea riscurilor
    Responsabil de justificarea centrelor de cost si a ghiseelor
    Controleaza diferentele dintre Contabilitate si Gestiune
    Responsabil de procesul de automatizare al calculului provizioanelor
    Ofera back-up echipei de control de gestiune, la cererea managerului direct

    Alte informatii

    Beneficii:

    Pachet salarial motivant;
    Oportunitatea de a lucra intr-un mediu international
    Atmosfera de lucru agreabila, colectiv deschis
    Tichete de masa
    Asigurare medicala
    Posibilitatea de dezvoltare profesionala in urma unui plan de cariera
    Posibilitatea de a participa la traininguri de specialitate si soft skills

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    3000 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (79)