Sef schimb Atelier Intretinere Utilaje

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile QUIN Romania active.

Vezi toate job-urile Sef schimb Atelier Intretinere Utilaje active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: QUIN Romania
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 25.08.2016
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Studii superioare de profil tehnic
    Cunostinte bune de mecanică, pneumatică, hidraulică și electronică
    Cunostinte bune de limba engleza și/sau germană

    Competente sociale:
    - Comunicare
    - Organizare/planificare
    - Rezolvare de probleme
    - Gestionarea conflictelor

    Responsabilitati

    - Organizare și coordonare activitate de întreținere mecanică și electrică
    - Planificare, supraveghere și participare la reviziile periodice ale mașinilor, utilajelor și echipamentelor tehnice
    - Optimizarea continuă a tehnologiei de întreținere și reparații
    - Incadrarea in normele de consum, de materii prime, materiale

    Daca iti doresti un loc de munca stabil, acces la tehnologii de ultima generatie, colegi entuziasti te asteptam sa te alaturi echipei noastre!
    Iti oferim un pachet salarial motivant, bonusuri, tichete de masa, transport gratuit, servicii medicale gratuite la clinica privata, gratuitati la activitati sportive.

    Brasov,

    Brasov,

    Brasov,

    Vezi job-uri similare (12)