Agent Vanzari door-to-door

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPC Romania active.

Vezi toate job-urile Agent Vanzari door-to-door active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: UPC Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Jimbolia
  • Orsova
  • Sannicolau Mare
  • Actualizat la: 29.01.2017

    Suntem prezenți în peste 300 de localități cu serviciile noastre de televiziune (digitală, analogică și prin satelit) și telefonie, conectăm 1.179.500 de clienți la universul digital, prin tehnologii de ultimă generație, oferim customer experience și ne bucurăm de un portofoliu bogat de produse și servicii, unele aduse în premieră în România.
    Alege să fii și tu unul dintre membrii echipei UPC România!

    Cerinte

    •Bune abilitati de comunicare si interrelationare;
    •Experienta anterioara in vanzari reprezinta un avantaj;
    •Dornic sa se dezvolte intr-o companie multinational;
    •Persoana organizata;
    •Studii medii.

    Responsabilitati

    - Promovezi serviciile de televiziune, internet şi telefonie la domiciliul potenţialilor clienţi;
    - Identifici şi atragi noi clienţi prin vânzarea de servicii la domiciliul acestora;
    - Identifici noi oportunităţi de vânzare;
    - Realizezi în mod eficient programul zilnic de vânzări;
    - Raportezi corect, complet şi la timp activităţile desfăşurate în teren;
    - Culegi şi raportezi informaţiile despre activitatea competiţiei.

    - Posibilitatea de a câştiga comisioane atractive din vânzări;
    - Un venit compus din salariu fix plus comisioane în funcţie de valoarea şi volumul vânzărilor;
    - Training şi programe de dezvoltare continuă;
    - Posibilitatea de a lucra într-o companie multinaţională stabilă;
    - Program flexibil.

    Orsova,

    Sannicolau Mare,