Asistent administrativ Marketing

Vezi toate job-urile Asistent administrativ Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 20.09.2016
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Ești o persoană riguroasă, organizată with "very good English skills'' et un ''peu de Français''?
    Dacă te simți pregătit să ni te alături atunci trimite-ne CV-ul iar noi te vom contacta.

    Candidatul ideal:
    - Nivel avansat de limba engleză si începător pentru limba franceză;
    - Cunoștințe Pachet Microsoft Office;
    - Atenție la detalii;
    - Flexibilitate;
    - Spirit de echipă;
    - Disponbilitate de deplasare pentru perioada de formare in Franța.

    Responsabilitati

    Iți propunem un job administrativ unde vei fi responsabil cu introducerea dosarelor de achiziții/vânzări în programul de lucru SAP.
    -Vei actualiza situațiile vânzărilor în programul CRM;
    -Vei importa date din CRM către SAP;
    -Vei verifica corectitudinea informațiilor asigurând controlul calității dosarelor de achiziții.

    Alte informatii

    Oferim:
    -Training în Franța pentru formare pe post;
    -Integrarea în cadrul unei echipe competitive definită de profesionalism;
    -Salariu motivant;
    -Mediu de lucru internațional.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI, Strainatate, Iasi,