Ofiter Colectare Creante

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GetBack Recovery active.

Vezi toate job-urile Ofiter Colectare Creante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: GetBack Recovery
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.12.2016

    GetBack Recovery este intr-un proces continuu de dezvoltare printr-o echipa puternica si dinamica, fiind unul din principalii jucatori pe piata de management al creantelor.

    Cerinte

    Experienta minima de 4 luni in Colectare Creante;
    Abilitati de comunicare, acuratete si corectitudine in exprimare;
    Abilitati de negociere;
    Persoana organizata, orientata catre client si rezultate;
    Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office si PC in general;
    Capacitatea de a se integra intr-o echipa deja formata.

    Responsabilitati

    Gestionarea unui portofoliu de debitori;
    Contactarea telefonica a debitorilor;
    Negocierea conditiilor de plata conform procedurilor interne;
    Prezentarea modalitatilor de plata;
    Analizarea si raportarea situatiei portofoliului gestionat;
    Monitorizarea respectarii intelegerilor de plata agreate cu debitorii;
    Participarea proactiva la sporirea eficientei si organizarea optima a activitatii in cadrul departamentului Colectare Creante pe Cale Amiabila.

    Oportunitatea desfasurarii activitatii intr-o companie multinationala si posibilitatea de a dobandi cunostinte noi;
    Pachet salarial atractiv (parte fixa + bonus in functie de performanta), bonuri de masa, alte beneficii;
    Posibilitati de dezvoltare profesionala prin traininguri interne si externe.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre GetBack Recovery. Consultati Politica de procesare a datelor personale a GetBack Recovery >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (6)