Responsabil depozit deseuri lemn

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile EGGER active.

Vezi toate job-urile Responsabil depozit deseuri lemn active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: EGGER
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 12.08.2016
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    • Studii tehnice (de preferință mecanice)
    • Experiență în manipularea utilajelor tehnice
    • Permis de conducere categoria B
    • Bune cunoștințe de operare a calculatorului
    • Bune abilități organizatorice și administrative
    • Cunoștințe de limba engleză pot fi considerate un avantaj

    Responsabilitati

    • Organizarea și monitoriarea tuturor procedurilor din depozitul de deșeuri lemn
    • Asigurarea eficacității costurilor, operațiunilor depozitului
    • Asigurarea ordinii și a curățeniei
    • Manipularea utilajelor și a echipamentelor tehnice
    • Cântărirea camioanelor la primirea produselor și procesarea informațiilor

    • Oferim un loc de muncă ce se caracterizează prin diversitate și responsabilitate într-o companie multinatională
    • Inducție și instruire specifică
    • Asigurare medicală privată
    • Transport gratuit domiciliu-locul de muncă dus-intors

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (54)