Asistent Comercial

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile EGGER active.

Vezi toate job-urile Asistent Comercial active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: EGGER
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Radauti
  • Actualizat la: 12.08.2016
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    • Studii superioare sau în curs de finalizare
    • Cunostințe de utilizare a PC-ului (MS-Office: Excel, Word, Internet)
    • Cunoștințe avansate de limba engleză
    • Abilități bune de comunicare
    • Capacitate organizatorică, flexibilitate, adaptibilitate
    • Abilități de lucru în echipă și relaționare
    • Experiența în gestionarea activă a datelor clienților și vânzari poate constitui un avantaj
    • Cunoștiințele de vânzări pot constitui un avanataj
    • Abilitățile de prenzentare pot constitui un avantaj

    Responsabilitati

    • Colaborarea cu clienții companiei
    • Gestionarea reclamațiilor clienților administrați
    • Asigurarea de consultanță pentru clienți
    • Controlarea intrărilor comenzilor din partea clienților definiți
    • Oferirea de informații cu privire la programul de livrări
    • Asigurarea de support în desfășurarea activităților de marketing la nivel national, în concordanță cu politica de marketing a grupului EGGER
    • Actualizarea prețurilor și a bazei de date cu clienți în sistem

    • Oferim un loc de muncă ce se caracterizează prin diversitate și responsabilitate într-o companie multinațională
    • Inducție și instruire specifică
    • Asigurare medicală privată
    • Transport gratuit domiciliu-locul de muncă dus-intors

    Aplica fara CV
    Radauti,