Contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.09.2016
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Studii superioare de preferinta Finante/Contabilitate.
    Cunostinte operare PC ( aplicatii office si programe de contabilitate, preferabil Ciel ).
    Abilitati de comunicare cu clientii firmei.
    Capacitate de munca sub presiune, spirit de initiativa si capacitatea de a-si asuma raspunderea pentru activitatea proprie.
    Cunostinte solide de contabilitate si fiscalitate, eventual experienta intr-o firma de contabilitate.

    Responsabilitati

    Evidenta contabila( registre si jurnale)
    Efectuarea notelor contabile (salarii,amortizari, leasing,inchidere luna)
    Intocmirea balantei lunare, evidenta clientilor, furnizorilor si a stocurilor.
    Intocmirea bilantului semestrial si anual.
    Intocmirea declaratiilor lunare si deconturilor de TVA.
    Reglarea fisei sintetice.
    Intocmirea unor rapoarte financiare diverse.

    Aplica fara CV
    3500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    1000 - 1500 EUR NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (75)