Reprezentant Telesales - Brasov

Vezi toate job-urile FOX EXPERT - SOLUTII RESURSE UMANE active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Telesales - Brasov active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: FOX EXPERT - SOLUTII RESURSE UMANE
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 22.08.2016

    FOXexpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala.
    Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
    Solutiile noastre.Rezultatele voastre!
    Mai multe despre noi: www.solutiiresurseumane.ro

    Cerinte

    • Experienta minima in vanzari, in orice domeniu, sau telesales/asigurari reprezinta avantaj
    • Interes pentru medicina naturista
    • Persoana pozitiva, motivata, optimista si focusata pe obtinerea de rezultate
    • Atitudine puternic orientata pe client
    • Putere de convingere si bune abilitati de comunicare

    Responsabilitati

    • Oferirea de consultanta telefonica persoanelor fizice, cu privire la produsele companiei.

    Clientul nostru activeaza in domeniul medicinii naturiste, plafar, suplimente nutritive.
    Se ofera salariu fix motivant + bonusari.

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Brasov,

    Vezi job-uri similare (46)