Contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Help Net Farma active.

Vezi toate job-urile Contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Help Net Farma
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Balotesti
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.08.2021

    Help Net este organizația care știe că succesul depinde în primul rând de oamenii pe care îi are și de calitatea serviciilor oferite pacienților.
    În echipa Help Net, valorile care ne ghidează sunt: ​​respect, inițiativă, încredere și responsabilitate. Dacă te identifici cu aceste valori și crezi în Bine, te asteptăm in echipa Help Net.

    Vino la Bine! Construiește-ți o carieră din a face bine!

    Cerinte

    Studii medii/ superioare in domeniul economic;
    Cunostinte avansate de contabilitate;
    Bune abilitati de operare calculator;
    Atentie la detalii;
    Bune abilitati de organizare si prioritizare;
    Spirit de lucru in echipa.

    Responsabilitati

    Inregistrarea incasarilor zilnice si a depunerilor pentru farmaciile alocate;
    Tinerea evidentei si incasarea facturilor emise catre Casele de Sanatate;
    Realizarea operatiilor de descarcare din gestiune;
    Verificarea corectitudinii rapoartelor de gestiune;
    Inregistrarea extraselor de banca pentru operatiunile de incasari si plati;
    Raspunde de confirmarile de solduri catre furnizorii de marfa.

    Alte informatii

    Pachet salarial atractiv;
    Programe de dezvoltare si instruire continua;
    Abonament servicii medicale;
    Asigurare de viata;
    Discounturi speciale in farmaciile Help Net;
    Acces la beneficii suplimentare in baza parteneriatelor cu furnizori de servicii si produse;
    Transport asigurat de companie.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    3000 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (63)