Operator sondaje de opinie- limba italiana

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Open Mind Group active.

Vezi toate job-urile Operator sondaje de opinie- limba italiana active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Open Mind Group
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 23.11.2016

    Grupul Open Mind a fost înființat în anul 2007 urmând ca în câțiva ani să devină leader pe piața din România în sectorul Business Process Outsourcing, impunându-se prin calitatea serviciilor oferite.

    Cerinte

    - cunoasterea limbii italiene nivel avansat;
    - abilitati de comunicare si persuasiune, seriozitate, initiativa;
    - dorinta de a invata continuu lucruri noi, dorinta de perfectionare;
    - atitudine pozitiva, capacitate foarte buna de comunicare si relationare, atat cu clientii, cat si cu colegii;
    - empatie si atitudine pro-activa fata de client;
    - cunostinte foarte bune de operare PC;
    - experienta in domeniu poate constitui un avantaj, dar nu este obligatorie.

    Responsabilitati

    Activitatea operatorilor nostri profesionisti presupune initierea de apeluri telefonice si se adreseaza clientilor aflati intr-o baza de date existenta si stabilita. Obiectivul este de tip comercial: promovarea/ vanzarea de bunuri si servicii.

    - salariu motivant cu posibilitatea de crestere in functie de realizarile inregistrate, bonuri de masa plus bonusuri motivante;
    - concursuri cu premii consistente in bani/ excursii/ produse electronice/ etc;
    - mediu de lucru agreabil, profesionist conditii deosebite;
    - posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;
    - posibilitatea reala de promovare la ORICE nivel in companie pe baza rezultatelor si a intentiilor asumate;
    - conditii si resurse corespunzatoare pentru a face performanta;
    - posibilitatea de integrare intr-o echipa tanara, profesionista, motivata;
    - team buildinguri anuale si evenimente private;
    - transport, asistenta medicala, asitenta stomatologica sunt servicii gratuite asigurate de companie.

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Aplica fara CV
    3200 RON NET / luna
    Iasi,