ASISTENT ACHIZITII

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Alliance Healthcare active.

Vezi toate job-urile ASISTENT ACHIZITII active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Alliance Healthcare
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.05.2009

    Alliance Healthcare Romania este unul dintre cei mai importanti distribuitori de medicamente si parafarmaceutice, membru Walgreens Boots Alliance, lider mondial in industria farmaceutica si de frumusete, prezent in 25 de tari si avand peste 415,000 de angajati.

    Cerinte

    - studii superioare finalizate;
    - cunostinte PC - pachetul MS Office;
    - experienta de 1 - 3 ani pe un post asemanator;
    - limba engleza – avansat;
    - rezistenta la stres;
    - analitic, flexibil, constiincios;
    - dorinta de a lucra in echipa.

    Responsabilitati

    - elaboreaza comenzi pentru furnizorii externi si interni;
    - valideaza facturile pentru produsele de la furnizorii externi;
    - intocmeste rapoarte de vanzari/ stocuri;
    - verifica preturile de vanzare, adaosurile, termenele de plata si discounturi.
    - verifica comenzi depozite locale;
    - verifica ofertele primite.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (18)