Agent Voyage International

Vezi toate job-urile Agent Voyage International active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 01.10.2016
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Colegul nostru va avea posibilitatea și oportunitatea de a lucra într-o mini agenție de turism în cadrul companiei. Rolul său este de a asigura un „voyage sans problèmes” pentru persoanele din departamentul comercial din Franța.

    Cerințe:

     Cunoștințe de limba engleză (nivel avansat – minim B2);
     Cunoștințe de limba franceză (minim A2);
     Cunoștințe pachet Microsoft Office;
     Capacitate de organizare și prioritizare task-uri;
     Abilități de comunicare și relaționare;
     Atenție distributivă;
     Disponibilitate la deplasări ocazionale în Franța.

    Responsabilitati

    Misiuni principale:

     Organizarea de deplasări atât interne cât și externe pentru persoanele din cadrul departamentului comercial din Franța (tren, avion, hotel, badge, decont, etc.) și acoperirea tuturor detaliilor administrative aferente acestora;
     Eficientizarea serviciilor și contribuirea la dezvoltarea departamentului comercial din Franța.

    Și pentru că valorificăm dorința de a învăța, oferim următoarele beneficii:

     Training-uri atât în străinătate cât și în țară;
     Dezvoltarea carierei prin acces la oportunități interne, feedback și coaching din partea responsabililor direcți;
     Mediu de lucru tânăr, dinamic și de succes;
     Pachet salarial atractiv.

    Aplica fara CV
    3200 RON NET / luna
    Iasi,

    Iasi,

    Iasi,

    Vezi job-uri similare (8)