Asistent Expansiune cu limba franceză

Vezi toate job-urile Asistent Expansiune cu limba franceză active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Imobiliare - Real Estate active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Imobiliare - Real Estate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 10.12.2016
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Ești organizat? Motivat? Vorbești fluent limba franceză?

    Avem mediul de lucru perfect pentru tine: posibilitatea să-ţi pui în valoare spiritul analitic şi competenţele administrative, și dezvoltarea abilităților comerciale prin interacționarea zilnică (la distanţă) cu parteneri francezi.

     Abilități cerute:

    - Cunoștințe bune de limba franceză (minim nivel B2);

    - Abilități de comunicare și relaționare;

    - Abilități de organizare și prioritizare task-uri;

    - Dinamism, perseverență și autonomie;

    - Spirit comercial;

    - Cunoștințe de utilizare a pachetului Microsoft Office.

    Responsabilitati

    Viitorul nostru coleg va contribui la dezvoltarea unui cunoscut lanț de magazine de destocaj din Franța. Pentru aceasta e nevoie de identificarea  oportunităților de amplasare pentru noile magazine și obținerea informațiilor referitoare la spațiile comerciale ideale.

    Misiuni:

    - Caută spații comerciale disponibile și adaptate criteriilor clientului, folosindu-se de diverse surse: site-uri imobiliare, presă, site-urile altor magazine, etc.;

    - Prezintă prin telefon conceptul clientului;

    - Obține de la interlocutori (proprietari, agenți imobiliari, notari, Camera de Comerț și Industrie, primării etc.) informațiile necesare pentru realizarea unui dosar;

    - Transmite responsabilului de teren dosarele de prezentare pentru spațiile comerciale identificate;

    - Asigură comunicarea permanentă cu partenerii imobiliari pentru a actualiza bazele de date.

    Și pentru că valorificăm implicarea și dorința de a învăța, oferim următoarele beneficii:

    - Training inițial și periodic specific activității desfășurate;

    - Echipă unită și specializată în expansiune;

    - Susținere în evoluția pe post;

    - Feedback și coaching din partea responsabililor direcți;

    - Acces la oportunități interne;

    - Program flexibil;

    - Pachet salarial atractiv.

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Vezi job-uri similare (5)