Agent vanzari - LUPENI

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPC Romania active.

Vezi toate job-urile Agent vanzari - LUPENI active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: UPC Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Lupeni
  • Actualizat la: 02.12.2016

    Suntem prezenți în peste 300 de localități cu serviciile noastre de televiziune (digitală, analogică și prin satelit) și telefonie, conectăm 1.179.500 de clienți la universul digital, prin tehnologii de ultimă generație, oferim customer experience și ne bucurăm de un portofoliu bogat de produse și servicii, unele aduse în premieră în România.
    Alege să fii și tu unul dintre membrii echipei UPC România!

    Cerinte

    Daca:
    - Ai entuziasm şi atitudine proactivă;
    - Comunici foarte bine şi poţi fi convingător;
    - Ai abilităţi de vânzare;
    - Eşti perseverent.
    Atunci vino în echipa noastră!

    Responsabilitati

    Dorim ca tu să activezi atât pe teren (70% din timp) cât şi în shop (30% din timp).
    Astfel în activitatea de teren:
    - Vei prezenta şi promova serviciile companiei către persoanele fizice;
    - Vei negocia şi încheia contracte cu potenţialii clienţi persoane fizice;

    Iar în shop (magazin):
    - Vei consilia clienţii (întâmpini amabil şi asiguri asistenţă clienţilor pe toată durata petrecută în magazin);
    - Încasezi facturile clienţilor;
    - Esti responsabil de gestionarea situaţiilor ce ţin de echipamentele şi serviciile clienţilor;
    - Înregistrezi şi te asiguri că sesizările clienţilor sunt rezolvate în timpul agreat;
    - Ofertezi clienţii existenţi si potenţialii clienţi;
    - Înregistrezi contractele şi modificările efectuate în conturile clienţilor;
    - Lucrezi simultan cu mai multe aplicaţii.

    Alte informatii

    Îţi oferim:
    - Un mediu de lucru profesional şi plăcut într-o echipă dinamică;
    - Program flexibil;
    - Salariu fix;
    - Posibilitatea de a câştiga bani în plus din comisioane;
    - Traininguri de dezvoltare profesională;
    - Posibilitatea de a te dezvolta într-o companie multinaţională

    Otopeni,

    Brasov,

    Fagaras,

    Vezi job-uri similare (794)