Consultant relatii clienti cu limba spaniola

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Consultant relatii clienti cu limba spaniola active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internet - eCommerce active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Internet - eCommerce
  • Marketing
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.06.2016

    Activam de mai bine de 10 ani in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing, avand 2 sedii in Bucuresti si Valcea.
    Gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii de top ce activeaza in diferite industrii (pharma, retail, telecomunicatii, banking, IT, auto, etc.)

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine:

    Sa vorbesti limba spaniola la nivel avansat;
    Sa ai experienta de lucru pe teritoriul Spaniei sau experienta cu clienti din Spania;
    Sa fii o persoana proactiva, persuasiva;
    Sa poti asimila rapid cunostintele;
    Sa iti placa sa lucrezi in echipa.

    Responsabilitati

    Responsabilitatiile tale vor fi:

    Sa acorzi asistenta clientilor si potentialilor clienti;
    Sa prezinti solutii clientilor cu privire la alegerea produsului sau serviciului solicitat;
    Sa construiesti si sa mentii o buna legatura cu clientii prin oferirea informatiilor
    referitoare la produsele si serviciile companiei;
    Sa promovezi produsele companiei prin intermediul apelurilor outbound si a campaniilor de marketing.

    Alte informatii

    Ce iti oferim:

    Contract de munca perioada nedeterminata;
    Pachet salarial atractiv;
    Training-uri de specialitate;
    Oportunitate de promovare in cadrul companiei.

    Te asteptam cu drag in echipa noastra!