Oportunitate de cariera pentru studenti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Oportunitate de cariera pentru studenti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Telecomunicatii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.07.2016

    Activam de mai bine de 10 ani in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing, avand 2 sedii in Bucuresti si Valcea.
    Gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii de top ce activeaza in diferite industrii (pharma, retail, telecomunicatii, banking, IT, auto, etc.)

    Cerinte

    Te vrem in echipa noastra daca:

    -esti o persoana serioasa, dornica sa se dezvolte profesional si sa isi perfectioneze abilitatile de comunicare si negociere;
    -vrei un job stabil si interactiv, alaturi de o echipa tanara, dinamica si vesela;
    -esti tenace si atitudinea pozitiva te insoteste pretutindeni.

    Responsabilitati

    Rolul tau este:

    - sa mentii legatura cu clientii unei companii de renume din domeniul Telecom;
    -sa initiezi apeluri telefonice si sa interactionezi eficient cu diferite tipologii de client;
    -sa identifici nevoile clientilor si sa vii in intampinarea lor cu cele mai avantajoase produse/servicii.

    Alte informatii

    Iti oferim:

    - un mediu de lucru placut, alaturi de un colectiv tanar de al carui spirijin vei beneficia in permanenta;
    - posibilitatea organizarii programului de lucru (4h/6h/8h) in intervale orare flexibile;
    - un pachet salarial motivant si bonusuri pe masura realizarilor;
    - oportunitati de promovare in cadrul companiei. In functie de rezultate, poti fi tu urmatorul nostru Team Leader;
    - training-uri de specialitate care sa te ajute sa te dezvolti si sa performezi.