Contabil Junior

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Ensight Management Consulting active.

Vezi toate job-urile Contabil Junior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Ensight Management Consulting
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 09.03.2017

    Ensight Management Consulting este liderul local pe piata romaneasca de consultanta in management, din punct de vedere al numarului si competentelor echipei de consultanti.

    Cerinte

     Studii superioare finalizate economice in contabilitatea (cunostinte de baza)
     Cunoasterea limbii Engleza
     Cunostinte avansate de operare PC: MS Office (Word, Excel, PowerPoint; Outlook); Internet Explorer
     Analitic si structurat
     Comunicativ si capabil sa lucreze in echipa
     Abilitati de management al timpului si gestionare a termenelor limita

    Responsabilitati

     Intocmirea ordinelor de plata si efectuarea platilor electronice de facturi
     Inregistrarea in programul de contabilitate a facturilor de cumparari si vanzari
     Indosarierea documentelor primare
     Activitati administrative (deplasari la Administratia Finantelor Publice, Registrul Comertului, banca, etc.)

    BUCURESTI,

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (131)