Consultant Vanzari Showroom

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Teamland active.

Vezi toate job-urile Consultant Vanzari Showroom active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Teamland
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.08.2016

    Teamland este cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane. Oferim cu profesionalism servicii din domeniu precum:
    - recrutarea de manageri sau specialiști,
    - asigurarea de forta de munca temporara,
    - audit de Resurse Umane,
    - instruirea personalului.

    Teamland face parte din Grupul Contexpert, un grup de companii de top specializate in servicii contabile, de audit, consultanta, salarizare si inventariere, cu o experienta de peste 18 ani in domeniu. Cei 7 parteneri si 70 de angajati deservesc ireprosabil peste 350 de clienti.

    Cerinte

    - Experienta minim 6 luni pe un post similar;
    - Persoana prezentabila, amabila, care intelege lucrul cu clientii;
    - Bune abilitati de comunicare si organizare;
    - Cunostinte in utilizarea casei fiscale, computer, POS
    - Abilitati numerice.

    Responsabilitati

    - Cunoasterea produselor comercializate, a conditiilor de acceptare si de lansare a comenzilor, a conditiilor de plata si livrare;
    - Prezentarea produselor către client, oferirea opţiuni şi alternative de produse;
    - Identifica nevoile clientilor si le ofera acestora consultanta in alegerea produselor potrivite;
    - Participarea activa la realizarea obiectivului de vanzari al magazinului;
    - Intocmirea documentelor necesare finalizarii vanzarii si livrarii produselor;
    - Incasare plata numerar sau card;
    - Receptionarea, verificarea si aranjarea produselor la raft.