Analist Marketing

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Libra Internet Bank SA active.

Vezi toate job-urile Analist Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Media - Jurnalism active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Publicitate - Agentii publicitate active pe Hipo.ro

Angajator: Libra Internet Bank SA
Domeniu:
  • Marketing
  • Media - Jurnalism
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.06.2016

    Ai drept calitati spiritul dinamic, perseverenta si entuziasm? Iti doresti o cariera de succes in mediul financiar-bancar?

    Libra Internet Bank iti ofera oportunitati profesionale si tot suportul de care ai nevoie pentru a-ti construi cariera pas cu pas, trecand prin pozitii specifice unei institutii bancare.

    Iti oferim un mediu de lucru provocator, modern si orientat catre rezultate. Suntem organizatia care sustine tinerii exceptionali, ambitiosi, care doresc sa-si contureze un brand profesional si sa-si dezvolte cariera indrumati de specialistii bancii.

    Suntem o echipa tanara si dinamica. Vei gasi adevarati profesionisti, oameni cu experienta, comunicativi si proactivi care apreciaza performanta. Entuziasmul si energia acestora iti vor oferi o atmosfera de lucru placuta si colegiala.

    Te asteptam alaturi de echipa noastra!

    Cerinte

    - Absolvent studii superioare;
    - Cunoasterea avansata a limbii engleze (scris si conversational);
    - Cunostinte avansate de utilizare Excel;
    - Bune abilitati de comunicare;
    - Minim 2 ani de experienta in marketing, preferabil rol de analist.

    Responsabilitati

    - Este responsabil de colectarea, interpretarea si administrarea datelor cu privire la clienti, competitie sau piata;
    - Analizeaza comportamentul si evolutia bazei de clienti;
    - Intocmeste rapoarte specifice si monitorizeaza produsele si serviciile existente;
    - Identifica oportunitatile strategice pentru produse si servicii noi sau existente.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare in functie de performanta ta;
    - Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
    - Recunoasterea rezultatelor - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.

    Aplicatiile vor fi tratate confidential.
    Numai candidatii care intrunesc conditiile de selectie vor fi contactati.