Broker imobiliar senior

Vezi toate job-urile Asociatia Brokerilor Imobiliari active.

Vezi toate job-urile Broker imobiliar senior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Imobiliare - Real Estate active pe Hipo.ro

Angajator: Asociatia Brokerilor Imobiliari
Domeniu:
  • Imobiliare - Real Estate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.11.2016

    Asociatia Brokerilor Imobiliari este o organizatie autonoma, cu caracter non-guvernamental si nepatrimonial, in folosul public. ABI s-a nascut ca o consecinta fireasca a evolutiei pietei imobiliare din Romania. Atat brokerii/agentii imobiliari, cat si publicul larg au nevoie de o interfata prin intermediul careia sa interactioneze pe baza unor principii solide si respect reciproc.
    ABI asigura un cadru oficial si riguros de relationare intre brokeri si clientii lor.

    Principiile fundamentale ce guverneaza activitatea ABI:
    ABI ajuta brokerii imobiliari sa interactioneze mai bine cu societatea si ajuta societatea sa inteleaga mai bine rolul brokerilor imobiliari.
    ABI se lupta sa apere imaginea brokerilor imobiliari.
    ABI urmareste profesionalizarea activitatii imobiliare.
    ABI militeaza pentru promovarea unui sistem concurential in domeniul imobiliar.
    ABI asigura egalitatea de sanse pentru actualii si viitorii brokeri imobiliari.
    ABI mentine un parteneriat durabil cu institutiile publice si cu alte ONG-uri din tara si din strainatate.

    Cerinte

    Ne asteptam ca un broker imobiliar senior sa aiba vasta experienta in domeniul imobiliar.

    CANDIDATUL IDEAL:
    - broker cu experienta
    - auto-gestiune completa financiara si juridica

    Responsabilitati

    BENEFICII:
    - comision 70-100% pentru broker;

    ABI ofera suport informatic si de promovare performant, suport administrativ si logistic complet, sediu reprezentativ in fiecare sector din Bucuresti. In plus, afilierea la un brand puternic este tot ce ai nevoie pentru a deveni un broker profesionist, independent si stapan pe propriul comision.

    Nota: ABI este o asociatie profesionala non-profit care se ocupa de recrutarea brokerilor imobiliari, indrumarea acestora in cariera si suportul logistic, teoretic si juridic de care acestia au nevoie pentru a fi performanti.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (8)