Reprezentant Vanzari Auto / Ambarcatiuni

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Teamland active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Vanzari Auto / Ambarcatiuni active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Teamland
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.08.2016

    Teamland este cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane. Oferim cu profesionalism servicii din domeniu precum:
    - recrutarea de manageri sau specialiști,
    - asigurarea de forta de munca temporara,
    - audit de Resurse Umane,
    - instruirea personalului.

    Teamland face parte din Grupul Contexpert, un grup de companii de top specializate in servicii contabile, de audit, consultanta, salarizare si inventariere, cu o experienta de peste 18 ani in domeniu. Cei 7 parteneri si 70 de angajati deservesc ireprosabil peste 350 de clienti.

    Cerinte

    - Experienta de minim 2 ani in vanzarea de autoturisme, ambarcatiuni, snowmobile, skijet, off-road, etc;
    - Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
    - Carnet conducere categoria B;
    - Foarte bune abilitati si cunostine tehnice;
    - Persoana serioasa, organizata, cu bune abilitati de negociere, organizare si relationare cu clientii.

    Responsabilitati

    - Dezvoltarea portofoliului de clienti, identificarea nevoilor;
    - Promovarea si implementarea ofertelor comerciale;
    - Prezentarea / testarea produselor;
    - Administrarea portofoliului de clienti si dezvolatarea relatiei cu acestia;
    - Intocmirea ofertelor si negocierea contractelor comerciale;
    - Urmarirea atingerii obiectivelor de vanzari stabilite;
    - Realizarea diverselor rapoarte solicitate.