Designer Consultant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Teamland active.

Vezi toate job-urile Designer Consultant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Teamland
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.08.2016

    Teamland este cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane. Oferim cu profesionalism servicii din domeniu precum:
    - recrutarea de manageri sau specialiști,
    - asigurarea de forta de munca temporara,
    - audit de Resurse Umane,
    - instruirea personalului.

    Teamland face parte din Grupul Contexpert, un grup de companii de top specializate in servicii contabile, de audit, consultanta, salarizare si inventariere, cu o experienta de peste 18 ani in domeniu. Cei 7 parteneri si 70 de angajati deservesc ireprosabil peste 350 de clienti.

    Cerinte

    - Experienta pe un post similar minim 6 luni;
    - Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
    - Cunostinte utilizare PC;
    - Atitudine pozitiva, entuziasm, orientare spre rezultat;
    - Capacitate de a lucra in echipa.

    Responsabilitati

    - Consilierea clientilor privind planurile de design interior;
    - Consilierea clientilor la nivel de showroom privind varianta optima de mobilier si furnizarea de informatii complete asupra produselor si serviciilor;
    - Oferirea celor mai bune solutii tehnice si estetice in vederea configurarii mobilierului si accesoriilor;
    - Intocmirea documentelor necesare finalizarii vanzarilor realizate;
    - Fidelizarea clientilor companiei.