Back Office cu Limba Italiana

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPA Solutions active.

Vezi toate job-urile Back Office cu Limba Italiana active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: UPA Solutions
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.05.2016

    UPA Solutions este o companie ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională. Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de peste 25 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client. Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro

    Cerinte

    Experinta anterioara pe un post similar constituie un avantaj
    Cunoasterea limbi italiene la nivel avansat ( C1 )
    Persoana orientata spre client
    Excelente abilitati de comunicare
    Invatare rapida

    Responsabilitati

    Realizarea task-urilor in timp util
    Organizeaza, gestioneaza, si actualizeaza informatii, utilizand baza de date
    Verifica rezervarile, anularile si modificarile de rezervari
    Inregistreaza si documentele interne ale companiei
    Transmite raportul de activitate team-leader-ului

    Alte informatii

    Program in ture de 8h/zi
    De luni pana vineri, interval orar 10:00 – 21:00
    De sambata pana duminica, interval orar 10:00 – 19:00
    Salariu atractiv
    Participarea la sesiuni de training;
    Posibilitate de dezvoltare intr-o companie multinationala

    Pentru detalii puteti suna la numarul 0743962813

    Hybrid

    Aplica fara CV
    3729 RON NET / luna
    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (246)