Consultant Client cu Limba Franceza

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPA Solutions active.

Vezi toate job-urile Consultant Client cu Limba Franceza active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: UPA Solutions
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.09.2016

    UPA Solutions este o companie ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională. Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de peste 25 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client. Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro

    Cerinte

    Cunostinte de limba Franceza avansat scris si vorbit (C1-C2) – deoarece postul vizeaza interactiunea cu clienti vorbitori nativi de limba Franceza
    Experinta in serviciu clienti reprezinta un avantaj
    Nu exista limita de varsta
    Nivelul educational: studii universitare in curs sau absolvite
    Cunostinte de utilizare a PC-ului
    Persoana dinamica, rezistenta la stres
    Aptitudini de comunicare si negociere

    Responsabilitati

    Departament de inbound - apeluri de intrare
    Gestioneaza relatia cu clientii nativi francezi (mail, chat, back office)
    Ajuta clientii ce solicita prin e-mail anumite probleme
    Intervine daca este necesar in interctiunea telefonica cu clientii
    Raspunde la intrebari legate de produsele achizitionate
    Mentine relatia cu clientii care au folosit serviciile companiei
    Centralizeaza informatiile in baza de date
    Transmite raportul de activitate team-leader-ului

    Alte informatii

    Se lucreaza pe un program de 8h/zi in 2 schimburi
    Salariul atractiv (salariu fix plus bonus de performanta plus bonuri de masa)
    Contract pe perioada nedeterminata
    Multiple posibilitati de dezvoltare alaturi de un management profesionist si o companie multinationala
    Perioada de trainig platita
    Sediul este pe Calea Victoriei

    Pentru mai multe detalii puteti suna la numarul 0743962813

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (206)