Cofetar

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPA Solutions active.

Vezi toate job-urile Cofetar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: UPA Solutions
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.05.2016

    UPA Solutions este o companie ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională. Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de peste 25 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client. Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro

    Cerinte

    Cursuri de calificare (cofetar-patiser) conditie obligatorie
    Experienta pe un post similar constituie un avantaj
    Persoana organizata, deschisa, adaptabila

    Responsabilitati

    Proiecteaza si executa produse de cofetarie mai elaborate.
    Prepara produsele de cofetarie conform retetelor si participa la ambalarea acestora
    Se asigura ca materia prima si produsele rezultate sunt conforme din punct de vedere calitativ si cantitativ
    Se asigura de respectarea normelor de igiena in procesul tehnologic
    Respecta temperaturile in punctele critice ale procesului tehnologic
    Organizeaza si supravegheaza activitatea de primire si preaparare a dulciurilor/produselor de cofetarie
    Participa la inventar

    Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul comercial
    Oportunitatea unui job stabil
    Salariu fix plus bonuri de masa si sporturi de weekend
    Participarea la formari profesionale
    Program de lucru: 5 zile/saptamana – cu 2 zile libere;
    Intervalul de lucru in schimburi este – 06:00-14:30 si 13:30-22:00
    Salariu este fix plus bonuri de masa si sporuri de weekend
    Locatia este in Sectorul 2, Pantelimon

    Pentru detalii puteti suna la numarul 0743962813

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Job national