Outbound sales specialist pentru Orange Romania

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Concentrix + Webhelp active.

Vezi toate job-urile Outbound sales specialist pentru Orange Romania active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Concentrix + Webhelp
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 21.08.2019

    We are a global community of passionate, fun-loving people who thrive on making a difference on behalf of the world's most exciting brands. We put our people at the center of everything we do, and we give them the resources to make the most of their time with us.

    Cerinte

    • Reusesti sa iti expui clar si cu usurinta ideile ?
    • Iti place sa identifici nevoile persoanelor cu care relationezi si sa propui solutii rapide si benefice?
    • Vrei sa inveti cum sa iti pui in valoare calitatile personale in mediul profesional si in acelasi timp sa le dezvolti ?

    Daca raspunsul tau este « da », atunci vrem sa te cunoastem.

    Responsabilitati

    • Propui oferte memorabile, capabile sa mentina clientii Orange dedicati si promotori ai brand-ului.
    • Iti folosesti creativitatea si evidentiezi ofertele Orange ce au ca scop mentinerea nivelului de satisfactiei al clientilor.
    • Contactezi telefonic clienti existenti in scopul de a indentifica in mod proactiv nevoile acestora legate de serviciile si produsele Orange.

    Pentru a sustine dezvoltarea profesionala si personala, Webhelp Romania va propune training-uri care va ajuta sa va indepliniti responsabilitatile incredintate si va valorificati punctele forte
    Programul de lucru este flexibil si adaptat nevoilor voastre, iar locatia este accesibila, in centrul orasului (Moldova Center).
    Sustinem promovarea viitorilor manageri dintre colegii nostri si am implementat in acest sens un sistem de assessment center ce vine in intampinarea dorintei voastre de dezvoltare a carierei.
    Alaturi de un salariu atractiv, iti oferim si bonuri de masa, abonament medical, decont pentru transport, facilitarea accesului la diverse servicii de interes personal, etc.

    Iasi,

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Iasi,

    Vezi job-uri similare (34)