Sef santier-executie instalatii electrice in constructii civile

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Global Technical Systems active.

Vezi toate job-urile Sef santier-executie instalatii electrice in constructii civile active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Global Technical Systems
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.08.2016

    GTS este un grup de companii specializat in tehnologii de constructie eficiente si solutii IT&C de cea mai inalta calitate, solutii de securitate fizica, solutii de facility management, cablare structurata, sisteme de energie si back-up, solutii de iluminare, sisteme sanitare si HVAC, proiectare si dezvoltare data center, solutii software & hardware, proiecte tehnologice la cheie.

    Compania noastra ofera servicii de dispecerizare, monitorizare centrala si zonala si de interventie antiinfractionala operativa. Procedurile de monitorizare si interventie se stabilesc concret pentru fiecare sediu si eveniment in parte, in functie de localizarea acestuia, dispunerea in zona, caile de acces existente, spatiile din imediata vecinatate, factori de risc.

    Cerinte

    • absolvent studii cu profil tehnic: Inginerie electrica, electronica, eletrotehnica; electroenergetica
    • certificare ARTS; ANRE ;
    • experienta in executie minim 5 ani in domeniul instalatiilor electice curenti slabi;
    • cunostinte de AutoCAD,Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
    • cunostinte de limba engleza - nivel mediu.

    Responsabilitati

    • Asigura buna desfasurare a lucrarilor pe santier si respectarea termenelor limita;
    • Intocmeste necesarul de materiale, resurse financiare, resurse umane;
    • Controleaza calitatea lucrarilor pentru asigurarea prevederilor din documentatiile tehnice;
    • Reprezinta organizatia in relatiile cu antreprenorii si subantreprenorii;
    • Urmareste respectarea proiectelor, calitatea lucrarilor si graficul de executie; supravegheaza din punct de vedere tehnic lucrarile in curs si realizeaza situatii de lucrari;
    • Conduce direct lucrarile de pe santiere in cazul unor lucrari demare anvergura; urmareste si coordoneaza activitatea din santier a muncitorilor si organizeaza executia;
    • Verifica realizarea lucrarilor si respectarea ordinii de executie stabilita, stadiul lucrarilor si incadrarea in termenele de executie;
    Oferta (bonusuri, beneficii):
    • Plan de stimulare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei;
    • Mediu de lucru placut;
    • Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (151)