Controlor de Gestiune Junior

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile VEO Worldwide Services active.

Vezi toate job-urile Controlor de Gestiune Junior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management - Consultanta active pe Hipo.ro

Angajator: VEO Worldwide Services
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Management - Consultanta
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.11.2016

    VEO Worldwide is a B2B services provider, based in Europe, with 16 years of activity. In 2006, when NOZ (the European clearance leader) started its expansion within Eastern Europe and Africa, VEO quickly fell in love with its vision and agile environment, always pushing things to discover more of this amazing business of clearance and responsible economy. Hence, we've added our own dynamic culture and mindset to everything we embraced from NOZ.
    We constantly search for solutions to help business owners capitalize on their unsold stocks (past collections, short expiry products, cancelled orders) and become efficient.
    With all of that, VEO is consolidating its brand based on engagement, transparency, solidarity, constant improvement and competence.

    Cerinte

    VEO Worldwide Services îți oferă șansa să te dezvolți profesional și personal într-o echipă dinamică, implicată și antrenantă, astfel încăt să ajungi un campion în domeniul tău de activitate.

    Succesul fără efort nu există, dar pasiunea ta pentru cifre te determină să fii colegul ce va completa echipa noastră. Daca ai abilitățile și dorința de a reuși, noi te susținem oferindu-ți formarea de care ai nevoie și oportunitatea de a crește într-o companie internațională.

    Dacă proactivitatea te definește …Dacă poți urmări o mulțime de proiecte cu rigoare și profesionalism…Dacă ești motivat să dezvolți o viziune strategică asupra unui business internațional…. Dacă îți dorești să te formezi și să te dezvolți într-un mediu dinamic în care deciziile se iau cu rapiditate și precizie, te asteptăm alături de noi.

    Pentru reușita în această misiune este nevoie de:

    - Experiența minim 3 ani în control de gestiune /analiză financiară/audit/raportare/lucrul cu baze de date etc;

    - Cunoștințe în domeniul financiar/economic/control de gestiune;

    - Limba franceză nivel conversațional (B2);
    - Bune cunoștințe de utilizare pachet Microsoft Office (în special Excel);
    - Perseverență, rigurozitate, tenacitate;

    - Abilități foarte bune de comunicare și relaționare
    - Capacitate de analiză și sinteză;

    - Capacitatea de ascultare și argumentare

    - Energie, spirit pozitiv, încredere și carismă

    - Disponibilitate pentru o formare inițială în Franța (2 luni) și ulterior deplasări ocazionale.

    Responsabilitati

    Misiunea ta cuprinde:

    - Definirea instrumentelor de control și indicatorilor de performanță în vederea monitorizării evoluției activității unui lanț de magazine din Franța, și anticipării eventualelor neconcordanțe;
    - Colectarea și sintetizarea datelor preliminare în vederea elaborării rapoartelor specifice;
    - Analizarea rezultatelor, pregătirea și propunerea de planninguri și strategii de lucru/ameliorare;
    - Asigurarea respectării procedurilor și strategiilor stabilite;
    - Identificarea eventualelor întârzieri/dificultăți și alertarea responsabililor;
    - Transmiterea rapoartelor de activitate către management și semnalarea eventualelor probleme identificate și a măsurilor luate.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Formare la nivel internaţional;

    - Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;
    - Pachet salarial şi mediu de lucru atractive.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Buftea, Otopeni,

    Vezi job-uri similare (23)