Programator

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Wizrom Software SRL active.

Vezi toate job-urile Programator active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Wizrom Software SRL
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.06.2016

    Wizrom Software este unul dintre cei mai inovativi furnizori de software pentru managementul afacerilor din Romania.
    Iti oferim unele dintre cele mai avansate solutii software de planificare si eficientizare a resurselor unei Intreprinderi. Afla ce am propus altor jucatori din diverse industrii sau ce putem crea pentru succesul reciproc, al tau si al nostru, vizitand pagina noastra de web: www.wizrom.ro.

    Cerinte

    - Studii superioare, preferabil profil Automatica si Calculatoare, Cibernetica, Informatica, Matematica;
    - Cunostinte tehnice: C# - nivel incepator, Oracle Forms si VB6 constituie un avantaj;
    - Cunostinte de SQL, PL/SQL, TSQL;
    - Experienta – minim 2 ani;
    - Spirit de lucru in echipa;
    - Abilitati de comunicare.

    Responsabilitati

    - Programatorul va face parte dintr-o echipa implicata in dezvoltarea si intretinerea solutiilor software promovate de companie;
    - Proiectare, dezvoltare componente noi din aplicatie si/sau modificare componente existente;
    - Colaborare cu echipa de consultanti;
    - Proiectarea bazelor de date in functie de cerintele clientului;
    - Mentenanta versiunilor componentelor modificate.

    Noi iti oferim acces la informatii si tehnologii de ultima ora, oportunitatea de a lucra cu o echipa de profesionisti, precum si un mediu de lucru tanar si dinamic.

    Vino in echipa noastra!