Operator Date Iesire Marfă Depozit Lugoj (f/m)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Lidl Romania active.

Vezi toate job-urile Operator Date Iesire Marfă Depozit Lugoj (f/m) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Lidl Romania
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Lugoj
  • Actualizat la: 28.05.2016
    Remote work: On-site

    Perioada dvs. de formare

    Pentru a putea acumula şi aprofunda cât mai multe cunoştinţe adecvate domeniului dvs. de activitate, Lidl vă oferă un program complex de formare care cuprinde atât aspecte teoretice, cât şi metode practice.
    Pe parcursul acestei perioade sunteţi îndrumat de către trainer-ul desemnat.

    Responsabilităţi

    • Ajutor la inventarierea depozitului
    • Respectarea normelor de protecţie a muncii în vederea evitării accidentelor de muncă
    • Asigurarea curăţeniei şi igienei conform conceptului HACCP (Igiena Alimentelor) în toată
    • zona de ieșire marfă
    • Respectarea normelor legale
    • Obligaţia de informare imediată a superiorului său ierarhic în cazul în care apar nereguli

    Profilul dvs.
    • Capacitate de comunicare
    • Flexibilitate şi certitudine
    • Persoană ordonată, dornică să înveţe şi să lucreze în echipă
    • Stil de muncă structurat
    • Cunoştinţe medii de limba germană şi/ sau engleză constituie un avantaj
    • Cunoştinţe PC

    Oferta noastră
    • Pachet salarial atractiv şi peste medie
    • Instruire sistematică şi practică
    • Mediu de lucru plăcut, modern şi dinamic
    • Posibilitatea de dezvoltare profesională

    Sunteți interesat(ă)?
    Vă rugăm să completați formularul online de candidatură și să atașați CV-ul dvs. în format Word sau Pdf, însoțit de o scrisoare de intenție ce specifică poziția pentru care aplicați.
    Candidaturile incomplete sau incompatibile nu pot fi luate în considerare pentru următoarea etapă a procesului de recrutare.

    Lugoj,