Operator CNC (strung, freza)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CONEX active.

Vezi toate job-urile Operator CNC (strung, freza) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: CONEX
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 04.11.2016

    Grupul Conex este unul din principalele grupuri industriale din România care, prin cele trei linii de afaceri – producţie, comerţ şi servicii industriale – oferă piese şi componente pentru industria auto, utilaje şi echipamente complexe industriale precum şi soluţii integrate de afaceri pentru a răspunde la nevoile pieţei naţionale şi la cele dezvoltate în peste 30 de ţări.

    Cerinte

    Poti fi noul membru al echipei, daca ai:
    • cunostinte tehnice/desen tehnic;
    • experienta de minim 2 ani in operare de utilaje CNC;
    • disponibilitate de program prelungit in functie de comenzile de executie;
    • disponibilitate de lucru in ture - 3 schimburi.

    Responsabilitati

    Pe acest post va trebui sa:
    • operezi un strung sau centru de prelucrare CNC;
    • reglezi utilajul pentru a obtine calitatea impusa de documentatia de executie;
    • executi reperele conform desenului;
    • masori piesele executate;
    • urmaresti fluxul de productie pentru a asigura finalitatea reperelor in timpul stabilit.

    Alte informatii

    ► Iti oferim:
    • pachet salarial motivant, in acord cu performanta;
    • oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;
    • mediu de lucru profesionist, dinamic, stimulativ.

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Iasi, Zalau,

    Iasi,

    Vezi job-uri similare (4)