Consilier vanzari prin telefon

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Betarom active.

Vezi toate job-urile Consilier vanzari prin telefon active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Betarom
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 13.06.2016

    Compania S.C.BETAROM S.R.L cunoscuta sub 2 marci de prestigiu – “Depozit de Usi” si “Usi365” este lider pe piata din Romania in furnizarea si distributia sistemelor de inchidere a cladirilor.

    Cerinte

    1.studii superioare;
    2.experienta in vanzari constituie un avantaj;
    4.nivel avansat de cunoastere a pachetului Microsoft Office;
    5.abilitati de negociere, persuasiune si orientare spre client;
    6.capacitate deosebita de relationare si comunicare in cadrul echipei;
    7.atitudine constructiva si initiativa.

    Responsabilitati

    1.preia, gestioneaza si inchide lead-urile (cererile de oferta);
    2.completeaza contractele, anexele la contracte si facturile proforme;
    3.urmareste incasarea avansului;
    4.lansazea comenzile in productie in CRM;
    5.rezolva eventualele reclamatii legate de comanda.

    Alte informatii

    Beneficii:
    1. pachet salarial direct proportional cu performanta, incepand cu 1200 lei;
    2. un mediu de lucru profesionist;
    3. instrumente de suport moderne si de impact pentru vanzari;
    4. posibilitati de dezvoltare profesionala si personala.

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Aplica fara CV
    Bacau, Iasi, Suceava,

    Suceava, Sibiu, Iasi, Job national

    Vezi job-uri similare (13)