Visual Merchandiser

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Import-Export
  • Marketing
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.12.2016
    Cerinte

    Candidatul ideal:

    Persoana responsabila trebuie sa detina:
    - Abilitati analitice;
    - Abilitati organizatorice;
    - Dinamism;
    - Orientare spre performanta;
    - Initiativa;
    - Cunostinte avansate de limba engeza si Microsoft Excel

    Responsabilitati

    Descrierea jobului

    Responsabilitati:
    - de a stabili saptamanal modelul de vitrina;
    - de a se asigura ca fiecare magazin are vitrina decorata conform modelului stabilit;
    - de a se asigura ca rafturile sunt aranjate conform politicii de merchandising;
    - de a se asigura ca produsele noi primite sunt expuse;
    - de a aranja produsele perisabile / cu termen de valabilitate si produsele slow moving;
    - de a participa la târguri adresate consumatorului final;
    - de a tine legătura cu organizatorii de târguri in colaborare cu departamentul de marketing;
    - de a analiza traficul de clienți si de a optimiza activitatea magazinelor.

    Beneficii:
    - program full time
    - salariu fix + bonuri de masa
    - mediu de lucru tanar si dinamic
    - training-uri specializate
    - posibilitati de avansare