Expert produs internațional

Vezi toate job-urile Expert produs internațional active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Altele
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 03.09.2016
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Organizat? Motivat? Bilingv? Te angajăm!
    Noul coleg va colabora cu buyerii/achizitorii noștri internaționali (Taiwan, Tunisia, America și România), reprezentând pilonul succesului lor.

    Candidatul ideal:
    -Cunoștințe de limbă franceză (minim nivel A2);
    -Cunoștințe de limbă engleză (nivel avansat);
    -Cunoștințe pachet Microsoft Office;
    -Capacitate de organizare și prioritizare task-uri;
    -Abilităti de comunicare și relaționare;
    -Atenție distributivă;
    -Disponibilitate la deplasări ocazionale în Franța.

    Responsabilitati

    Misiuni:
    -Cunoașterea familiilor de produse aflate în portofoliul de oferte ale unui magazin;
    -Cunoașterea ierarhiei interne a departamentului de Marketing (șefii de produs);
    -Comunicarea ofertelor de produse a buyerilor către Marketing;
    -Transmiterea ofertelor de preț (pt.produsele propuse) din partea Marketingului către buyeri;
    -Asigurarea relaționării între Marketing și buyeri pentru facilitarea realizării tranzacției.

    Și pentru că valorificăm dorință de a invăta, oferim următoarele beneficii:
    -Training-uri în străinătate cât și în țară;
    -Dezvoltarea carierei prin acces la oportunităti interne, feedback și coaching din partea responsabililor direcți;
    -Mediu de lucru tânăr, dinamic și de succes;
    -Pachet salarial atractiv.

    Iasi,

    Iasi,

    Iasi,

    Vezi job-uri similare (13)