Planificator productie panouri electrice

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Retrasib active.

Vezi toate job-urile Planificator productie panouri electrice active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Retrasib
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Sibiu
  • Actualizat la: 23.02.2016

    S.C.RETRASIB S.A. SIBIU is a company specialized in the manufacturing of equipments of the power grid and distribution.

    Cerinte

    - limba engleza nivel avansat
    - limba germana constituie un avantaj
    - facultate profil tehnic
    - experienta in domeniu constituie un avantaj
    - abilitati de comunicare excelente
    - abilitati operative
    - conştiinciozitate
    - abilitati de motivare a personalului
    - abilitati de rezolvare a problemelor
    - capacitate de a evalua şi a lua decizii
    - abilităţi de planificare şi analiză

    Responsabilitati

    - planifica si organizeaza procesul de productie a panourilor electrice
    - stabileste timpii de executie pentru respectarea termenelor de livrare
    - ofera suport in utilizarea si integrarea sistemelor de management de proiect
    - actualizeaza şi menţine programul de date pentru a asigura coerenţa proiectului şi optimizare
    - faciliteaza procesul de comunicare dintre conducere si departamentele cu care colaboreaza
    - in mod frecvent va fi atribuit ca lider de echipă si va avea responsabilitatea indeplinirii sarcinilor de proiect de catre membrii echipei
    - se asigura ca furnizorii respecta programul de livrare al produselor
    - se asigura ca termenele de livrare sunt respectate si lucrarea se incadreaza in buget
    - creeaza si respecta planul de cheltuieli al proiectelor
    - creeaza si mentine justificarea financiara a proiectelor
    - urmareste evolutia proceselor din productie a panourilor electrice, identifica activitatile critice si revizuieste prognozele in functie de acestea
    - ofera sprijin managerului de proiect privind evaluarea impactului produs de catre procesul decizional al departamentului de aprovizionare, asupra planului de productie
    - asigura respectarea termenelor de livrare.

    - Pachet salarial format din salariul fix, bonuri de masa si decontarea transportului pe Tursib;
    - Telefon mobil de servici;
    - Oportunităţi de training şi dezvoltare profesională;
    - Mediu de lucru profesionist, competitiv.

    Sibiu,

    Aplica fara CV
    Alba Iulia, Bacau, Sibiu,

    Aplica fara CV
    Sibiu,

    Vezi job-uri similare (8)